Chcete dostávat NOVINKY?

Nechejte si zasílat zajímavé informace o nově publikovaných fotkách a článcích na email.

AUTOR

 
Přeskočím klasickou větu "Vítám Vás všechny na mých stránkách" ...

Jestli máte rádi přírodu, tak to jste na správném místě. Věnuji se "amatérsky" zejména fotografování krajiny. K většině mé tvorby využívám techniku skládané panoramatické fotografie. Takže v podstatě vše co publikuji tak se skládá z mnoha a mnoha fotek a nejedná se pouze o "one-shot". Tím se dosáhne jedinečné perspektivy, kvality, originality a pro všechny to nejdůležitější obrovského rozlišení :-) fotografie. Jen abych nevychvaloval tuto techniku tak samozřejmě má i své nevýhody, ty popisovat raději nebudu.

Koho zajímá více technická část fotografování mé tvorby tak si přijde také na své. U fotek se snažím uvádět mnoho zajímavých informací (clona, hodnota ISO, jak je foto složené, použitá technika - objektiv- fotoaparát, odkaz na Mapy.cz kde byla fotka vyfocena, atd. ...). Tyto informace jsou pro všechny a snad někomu pomohou.

Další částí mé tvorby jsou krátká videa. Nově jsem spojil focení s videem a trávěním mnoha času na jednom místě s kupou techniky. Většinou jsou to místa autem nedostupná a nejlépe co nejdál od lidí a měst. Postupně tak vznikají Time-lapse videa (neboli časosběrná videa), které publikuji i na mém kanálu Youtube.

V neposlední řadě se zajímám o tvorbu webu. Html a css už není pro mě španělská vesnice. Po letech jsem nabyl již mnoho zkušeností s redakčním systémem Drupal a eshopovým řešením Prestashop.

Jinak jestli máte jakékoli dotazy ohledně mé tvorby, popř. potřebujete poradit nebo potřebujete poradit mně :-) - jsem tu pro Vás.

Rád se zapojím diskuze. Můžete mi napsat na:
500px: https://500px.com/tomashorsky
Google+https://plus.google.com/+Tom%C3%A1%C5%A1Horsk%C3%BDfoto
YouTube
https://www.youtube.com/user/Tm64127/
Facebook: https://www.facebook.com/tomashorskyphotography
Email: info@tomashorsky.com

| info@tomashorsky.com | | © Copyright Tomáš HORSKÝ 2013 |